Uitslag tweede ronde 2024

Hieronder staat de definitieve uitslag van de tweede ronde. Benadrukt zijn de namen van de leerlingen die zijn voorgeselecteerd voor deelname aan de nationale ronde aan de Universiteit Maastricht.

NrLeerlingKlasScoreSchoolDocent
1Jesse v/d Waal6 vwo89St. Stanislascollege, DelftJ. Verweij
2Kjeld Zwitserloot5 vwo88Gymnasium Beekvliet, Sint MichielsgestelP.A. Mellema
3Niels van den Bosch6 vwo87Johan de Witt Gymnasium, DordrechtJ. Scheele
4Imre Bekkering5 vwo84Willem Lodewijk Gymnasium, GroningenN. van Berkum
5Tristan Tangdiongga6 vwo81Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
6Quinten Oldekamp6 vwo78Stedelijk Gymnasium SchiedamA.A. van Beuzekom
7Ridjay Dwarkasing4 vwo74Mondial College, loc. Lindenholt, NijmegenL. Janssen
8Allie Zong6 vwo68Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
9Sebastiaan van Rijn6 vwo67Het Amsterdams LyceumC. Evers
10Matthijs de Kruif6 vwo65Van Lodenstein College AmersfoortJ.-J. Hofman
11Chenyu Lin5 vwo63Rijnlands Lyceum OegstgeestJ. Rombach
12Stefan Kamphuis6 vwo62College de Heemlanden, HoutenS. Nijsse
13Charlotte van der Eng6 vwo61Stedelijk Gymnasium LeidenM. Molenkamp
14Koen Coyayee5 vwo61Utrechts Stedelijk GymnasiumR. Alink
15Menno Raaijmakers6 vwo61Newmancollege, BredaD. van der Vaart
16Florian Wehrens6 vwo60Augustinianum Scholengemeenschap, EindhovenJ.N. Jongmans
17Floris de Vooys6 vwo59Christelijk Gymnasium UtrechtR. Pleijsier
18Arthur Topal6 vwo58Ubbo Emmius, loc. Stationslaan, StadskanaalT. Meinds
19*Reese Zhou6 vwo57Christelijk Lyceum DelftR. Schoot Uiterkamp
20*Jayden van der Pluijm6 vwo56Willem van Oranje, Oud-BeijerlandJ. Stolk
21Thomas Wijning6 vwo56Stedelijk Gymnasium SchiedamA.A. van Beuzekom
22*Thomas van der Zwan6 vwo55Praedinius Gymnasium, GroningenM. Cioffi
23Madelief Kester6 vwo54Bonaventura Lyceum, LeidenM. Verweij-Zoeteman
24Liselot van der Velden6 vwo53Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
25Phillip Wesselingh6 vwo53Goois Lyceum, BussumM. Egert & H. Rinia
26Thomas Douma6 vwo53Willem Lodewijk Gymnasium, GroningenN. van Berkum
27Jeroen Oosterveld6 vwo52csg Het Streek, EdeM. Maas
28Koen in 't Hout5 vwo52Gymnasium Beekvliet, Sint MichielsgestelH. Peters
29Noah Herijgers6 vwo51Gemeentelijk Gymnasium, HilversumE. Snelders
30Sije Veenstra6 vwo51Gymnasium Bernrode, Heeswijk-DintherDrs. C. Daemen
31Kynan de Boer6 vwo50Pax Christi College, DrutenDrs. R. Verweel
32Mees Versteeg6 vwo50Pax Christi College, DrutenDrs. R. Verweel
33Pieter Helleman6 vwo50Trinitas Gymnasium, AlmereH. Mons
34Sven Braat6 vwo50Scholen aan ZeeL. Hofmeijer
35Victor Schrama6 vwo48Het Rijnlands Lyceum SassenheimTorenvliet
36Benk Dijkslag6 vwo47Thorbecke Scholengemeenschap, ZwolleM. van Egmond
37Dirk Mosterd6 vwo47Chr. Col. Groevenbeek, ErmeloI. van den Hazel
38Mykhaila Boon6 vwo47Johan de Witt Gymnasium, DordrechtJ. Scheele
39Jason Oving6 vwo46Titus Brandsmalyceum, OssM. Plugge
40Mathijs Ruiter6 vwo46Stedelijk Gymnasium NijmegenP. Hilgers
41Ruben van der Heiden6 vwo46Stedelijk Gymnasium SchiedamA.A. van Beuzekom
42Sam Bakker5 vwo46Willem Lodewijk Gymnasium, GroningenN. van Berkum
43Candy Huo6 vwo45Montessori Lyceum AmsterdamH. van Duijn
44Demian Brantjes6 vwo45Utrechts Stedelijk GymnasiumR. Alink
45Inge de Koning6 vwo45Northgo College NoordwijkM. van Eijsden
46Cas van der Weerden5 vwo44Pax Christi College, DrutenDrs. R. Verweel
47Gerrald van Weelden6 vwo44Driestar-Wartburg College, loc. Guido de Bres, RotterdamL.H.L. Husman
48Rens Demont6 vwo44Maasland College, OssE. van Ballegoij
49Wouter Joore6 vwo43St.-Odulphuslyceum, TilburgG. Hurenkamp
50Eva Wagener6 vwo42Gemeentelijk Gymnasium, HilversumE. Snelders
51Tobias Stienstra5 vwo42Gomaruscollege, GroningenF.J. Los
52Davit Hovsepyan5 vwo41Stedelijk Gymnasium LeidenA. Al Dweib
53Frank Polinder6 vwo41Van Lodenstein College AmersfoortJ.-J. Hofman
54Quinn Hogen Esch6 vwo41Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
55Willem Horijon6 vwo41Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
56Lucas Slangen5 vwo40St.-Odulphuslyceum, TilburgQ. van Dierendonck
57Jasper de Jongh6 vwo39Bataafs Lyceum, HengeloK. van Eekelen
58Machiel Druyff6 vwo39CSG Dingstede, MeppelA. Linthorst
59Sanne de Vries6 vwo39Willem Lodewijk Gymnasium, GroningenN. van Berkum
60Tijs Buijs6 vwo39Gymnasium ApeldoornT.H.H. van Dulmen
61Edlan Boender6 vwo38Rijnlandslyceum WassenaarR. Sprokholt
62Emmalie Swinkels6 vwo38Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
63Ernst Siegert5 vwo38Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
64Fenne Loijens6 vwo38Theresialyceum, TilburgM. van der Meulen
65Jacky Zheng6 vwo38Eemsdeltacollege, AppingedamW. Renkema
66Kiran van Brandenburg5 vwo38Rijnlands Lyceum OegstgeestJ. Rombach
67Jip Swinkels6 vwo37Gymnasium Beekvliet, Sint MichielsgestelP.A. Mellema
68Ruben van Gaalen6 vwo37Lyceum Kralingen, RotterdamA. van Dreumel
69Bente van Dijk6 vwo36Gymnasium Bernrode, Heeswijk-DintherDrs. C. Daemen
70Johan Voncken5 vwo36Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
71Josephine Punt6 vwo36Lyceum Kralingen, RotterdamA. van Dreumel
72Koen de Witt6 vwo36Praedinius Gymnasium, GroningenM. Cioffi
73Luka Jovanovic6 vwo36Eemsdeltacollege, AppingedamW. Renkema
74Reinier Klaver6 vwo36Van Lodenstein College AmersfoortJ.-J. Hofman
75Stijn van Grinsven5 vwo36Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
76Bas Capel6 vwo35Gymnasium ApeldoornT.H.H. van Dulmen
77Jelle Roessink6 vwo35RSG Pantarijn, WageningenJ.J. ter Horst
78Jesse Hanemaayer6 vwo35CSG Dingstede, MeppelA. Linthorst
79Oliver Li4 vwo35Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
80Michiel van de Vijver6 vwo34Gymnasium Beekvliet, Sint MichielsgestelP.A. Mellema
81Nikita Derevianko6 vwo34Stellingwerf College, OosterwoldeA. Katsman & W. Klat
82Runa Reuderink6 vwo34Gemeentelijk Gymnasium, HilversumE. Snelders
83Tim Chen6 vwo34Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
84Lotte van Es5 vwo33Johan de Witt Gymnasium, DordrechtJ. Scheele
85Dagmar Tanck6 vwo32Praedinius Gymnasium, GroningenM. Cioffi
86Jochem Kistemaker6 vwo32Stedelijk Gymnasium SchiedamA.A. van Beuzekom
87Nora Voigt5 vwo32Willibrord Gymnasium, DeurneP. Mellema
88Sterre Brandse6 vwo32Gymnasium Beekvliet, Sint MichielsgestelH. Peters
89Marleen Omtzigt6 vwo31Bonaventuralyceum, LeidenSoethout
90Anne Verbaarschot6 vwo30RSG Pantarijn, WageningenL. Bonten
91Arthur van der Nat5 vwo30Stedelijk Gymnasium BredaA.M. Eulenpesch
92Dylan Klümann6 vwo30Johannes Fontanus College, BarneveldD. Lam
93Léon Griffioen5 vwo30Trinitas Gymnasium, AlmereH. Mons
94Nicoló Ratti5 vwo30Stedelijk Gymnasium LeidenM. Molenkamp
95Efraïm Wesseling5 vwo29Gomaruscollege, GroningenF.J. Los
96Mats Abspoel6 vwo29Goois Lyceum, BussumM. Egert & H. Rinia
97Charlotte Schavendijk5 vwo28Stedelijk Gymnasium HaarlemB. Zoon
98Jesen Chen6 vwo28Stedelijk Gymnasium BredaA.M. Eulenpesch
99Shahrad Ghanbari6 vwo28Wolfert Tweetalig, RotterdamC. van den Bergh
100Jacobus Meulmeester5 vwo27Calvijn College, GoesJ. van Kooten
101Ethan Thiébaut5 vwo26Rijnlands Lyceum OegstgeestJ. Rombach
102Floris Emde6 vwo26Rijnlandslyceum WassenaarR. Sprokholt
103Mees Schotanus6 vwo26Piter Jelles Leeuwarder Lyceum, LeeuwardenJ. Santema
104Mitchel Witman6 vwo26CC de Noordgouw, HeerdeJ. Schurink
105Ruben Stil5 vwo26Christelijk Lyceum DelftR. Schoot Uiterkamp
106Siete Bootsma6 vwo26Marne College, BolswardE. Douma
107Thomas Groot Nibbelink5 vwo26Trinitas Gymnasium, AlmereH. Mons
108Lenny Marchand4 vwo25Stedelijk Gymnasium LeidenA. Al Dweib
109Matthias van Dijken5 vwo24GSG Guido, AmersfoortB. Keegstra
110Akshaay Swaminathan5 vwo23Stedelijk Gymnasium LeidenM. Molenkamp
111Jochem Lodewikus6 vwo23Theresialyceum, TilburgM. van der Meulen
112laura Marcelis6 vwo22Stedelijk Gymnasium NijmegenP. Hilgers
113Leander Pronk6 vwo22Candea College, DuivenA. Steenbergen
114Mathijs Bongenaar5 vwo22Utrechts Stedelijk GymnasiumR. Alink
115Jelle Hamelink6 vwo21Calvijn College, GoesJ. van Kooten
116Jochem Meeuse6 vwo21RSG Pantarijn, WageningenJ.J. ter Horst
117Tom Klumpes6 vwo21Wolfert Tweetalig, RotterdamC. van den Bergh
118Isabelle van Luijt6 vwo19Lorentz Casimir Lyceum, EindhovenM. Groeneveld
119Fiep Kuipers6 vwo18SG Canisius, AlmeloE. Velthof
120Janniek Hoolwerf6 vwo18Griftland College, SoestM. Stam
121Sverre Dierikx5 vwo17Johan de Witt Gymnasium, DordrechtK. Luteijn
122Elliot Horenberg5 vwo9Willem Lodewijk Gymnasium, GroningenN. van Berkum
123Daan Wieringa6 vwo4CC de Noordgouw, HeerdeJ. Schurink
* Kan niet meedoen aan de Nationale ronde