Uitslag eerste ronde 2020

Aan de eerste voorronde hebben in totaal 3426 leerlingen van 168 scholen meegedaan, waarvan ca. 19,5% uit 4/5-HAVO/VWO en 49% meisjes. Alle leerlingen bij de beste 10% krijgen een oorkonde; zij staan hieronder vermeld. De beste 102 leerlingen uit 6 VWO, de beste 31 uit 5 VWO en een 4-VWO leerling hebben zich geplaatst voor de volgende ronde; hun namen zijn benadrukt.

LeerlingKlasScoreSchool
Laurens Smulders6 vwo68Stedelijk Gymnasium Breda
Tobias van Steenis6 vwo64De Goudse Waarden, Gouda
Marijn Adriaanse6 vwo62Norbertusgertrudislyceum, Roosendaal
Mark van den Berg6 vwo62Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Thinh Tran6 vwo61Trinitas Gymnasium, Almere
Casper Tops6 vwo57Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Ruben Zuidgeest6 vwo56Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Stef Korteweg6 vwo56Johan de Witt Gymnasium, Dordrecht
Thijs de Kok6 vwo55Carolus Borromeus College, Helmond
Jonathan Nijenhuis6 vwo54GSG Guido, Amersfoort
Pascal Otjens6 vwo54Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
RafaŽl Houkes6 vwo53Stedelijk Gymnasium Leiden
Koen Brestens5 vwo52De Goudse Waarden, Gouda
Joost Verhoeven6 vwo52De Amersfoortse Berg, Amersfoort
Bram Kapteijns6 vwo52Stedelijk Gymnasium, Den Bosch
Bram Arts6 vwo51Stedelijk Gymnasium Breda
Jochem van den Broek5 vwo50Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Lieuwe Huisman6 vwo50Bornego College, Heerenveen
Timo Marchand6 vwo50Stedelijk Gymnasium Leiden
Josien Brzesowsky6 vwo49Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Lucas van Ossenbruggen6 vwo49Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Lize Versluis6 vwo48Gymnasium Camphusianum, Gorinchem
Marianne de Waard6 vwo48Wartburg College, Rotterdam-IJsselmonde
Ching Chou6 vwo48Carolus Borromeus College, Helmond
Martijn de Gier6 vwo48Christelijk Lyceum Delft
Pim van Wershoven6 vwo48Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Jasper van de Vuurst6 vwo48Het Baarnsch Lyceum, Baarn
Rik vd Linde6 vwo48Stedelijk Gymnasium Leiden
Lucas Driessen6 vwo48Thomas a Kempis College, Zwolle
Lisanne Plaizier6 vwo47Piter Jelles Leeuwarder Lyceum, Leeuwarden
Tanvi Tambaku6 vwo47Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Eva Westerhout6 vwo47Stedelijk Gymnasium Breda
Niels Arends6 vwo47Esdalcollege, Emmen
Jules van der Velden6 vwo47Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Toine Teunissen6 vwo47Stedelijk Gymnasium Arnhem
Bram Elderhorst6 vwo47Stedelijk Gymnasium Leiden
Sem Baltus6 vwo47Trinitas Gymnasium, Almere
Carsten Grooten6 vwo47CSG Dingstede, Meppel
Duuk Roodbol6 vwo46Coornhert Gymnasium, Gouda
Owen Lulofs6 vwo46Gemini College, Ridderkerk
Menzo van Kessel6 vwo46Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Lars Hollander6 vwo46Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Jonathan Hendriksen6 vwo46Stedelijk Gymnasium Arnhem
David Hollander6 vwo46Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Fleur van Koten6 vwo45Johan de Witt Gymnasium, Dordrecht
David Urban6 vwo45Christelijk Lyceum Delft
Daan Noordenbos6 vwo45Eemsdeltacollege, Appingedam
Salle Vonhof6 vwo45Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Nathan van de Kolk6 vwo45heemgaard, apeldoorn
Nelson Udema6 vwo45SG de Waerdenborch, Holten
Rowan Peijs6 vwo45Stedelijk College, Eindhoven
Thomas van Haarst6 vwo45Stedelijk Gymnasium Arnhem
Vera van de Hil6 vwo44Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Zoe Zwanenburg6 vwo44Griftland College, Soest
Pirette Claes6 vwo44Stedelijk Gymnasium Breda
Gioia Schaar6 vwo44Zaanlands Lyceum, Zaandam
Thimo Schenk *6 vwo44Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Daan Mantel6 vwo44Coornhert Gymnasium, Gouda
Gerben Juffer6 vwo44Hondsrug College, Emmen
Joost de Nijs6 vwo44Rijswijks Lyceum, Rijswijk
Niels van Noort6 vwo44Titus Brandsmalyceum, Oss
Noah Binan6 vwo44Trinitas College Han Fortmann, Heerhugowaard
Derk Wiersma4 vwo43de Ambelt, Zwolle
Maaike v/d Veld5 vwo43Stellingwerf College, Oosterwolde
Stan Vullings5 vwo43Dendron College, Horst
Milo Camardese5 vwo43Trinitas Gymnasium, Almere
Dido Curwiel6 vwo43Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Jans van den Nobelen6 vwo43Stedelijk Gymnasium Breda
Hanneke Perton6 vwo43Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Sidney Erftemeijer6 vwo43Griftland College, Soest
Freek Smit6 vwo43Gymnasium Celeanum, Zwolle
David Vos6 vwo43Hondsrug College, Emmen
Thomas Martens6 vwo43Stedelijk Gymnasium, Den Bosch
Joost Meinesz6 vwo43Stedelijk Gymnasium Leiden
Laurens Wiersema6 vwo43Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Louise van Dijk5 vwo42Calvijn College, Goes
Jasmijn Schutte5 vwo42College Hageveld, Heemstede
Luke Brinkman5 vwo42Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Roman Shabanov5 vwo42Coornhert Gymnasium, Gouda
Lucas de Man5 vwo42Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
Dante Bosgoed5 vwo42Erasmuscollege, Zoetermeer
Koen de Wit5 vwo42Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Kevin van Dijk5 vwo42Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Daphne Persoons6 vwo42Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Annalies Robertus6 vwo42Stedelijk Gymnasium Arnhem
Romťe Bremmer6 vwo42Stedelijk Gymnasium Breda
Tom van Liempd6 vwo42Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Boris de Vries6 vwo42Gymnasium Camphusianum, Gorinchem
Maurits de Lint6 vwo42Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Liron Brundel6 vwo42Marianum, Groenlo
Lars Priester6 vwo42Markland College Oudenbosch
Pieter Wils6 vwo42Pius X College, Bladel
Jerom Bastiaansen6 vwo42Stedelijk Gymnasium Breda
Max Sikkema6 vwo42Stedelijk Gymnasium Leiden
Marten Albers6 vwo42Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Mees Janmaat6 vwo42Trinitas College Han Fortmann, Heerhugowaard
Marnix Barendregt6 vwo42Van Maerlant Lyceum, Eindhoven
Jort van Gilst6 vwo42Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Marco Smit5 vwo41Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Chengji Zhao5 vwo41St. Stanislascollege, Delft
Alida Schokker6 vwo41Bornego College, Heerenveen
Esther de Haan6 vwo41Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Fleur Willemsen6 vwo41CS De Hoven (Lyceum Oudehoven), Gorinchem
Jorien Holtermans6 vwo41Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Marly Hoeven6 vwo41Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Lara Uitdewilligen6 vwo41Norbertusgertrudislyceum, Roosendaal
Wilianne van de Haar6 vwo41Van Lodenstein College Amersfoort
Daphne Post *6 vwo41Veenlanden College, Mijdrecht
Bas Ketelaar6 vwo41Canisius College, Nijmegen
Thomas van der Plas6 vwo41Da Vinci College, Leiden
Abe Sikkema6 vwo41Dorenweerd College, Doorwerth
Fabian Verheul6 vwo41Dr. Nassau College, Assen
Jordy van Lisdonk *6 vwo41Gertrudiscollege, Roosendaal
Maurits Mastwijk6 vwo41Het Nieuwe Lyceum, Bilthoven
Jop van der Aa6 vwo41Pax Christi College, Druten
Brett Belien6 vwo41Rijnlandslyceum Wassenaar
Sybe Bouman6 vwo41Stedelijk Gymnasium Breda
Marnix Reichert6 vwo41Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Erik van Weelderen6 vwo41Stedelijk Gymnasium Schiedam
Demi Joosen5 vwo40Calvijn College, Goes
Josh Schinkelshoek5 vwo40Reynaert College, Hulst
Meike Creutzberg6 vwo40Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Jolien de Bruin6 vwo40Canisius College, Nijmegen
Lisa Eij6 vwo40Driestar College, Gouda
Babette Zikken6 vwo40Frits Philips Lyceum-mavo, Eindhoven
Anne du Croo de Jongh6 vwo40Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Peiting Xue6 vwo40St Odulphuslyceum, Tilburg
Menno Smeets6 vwo40Beatrix College, Tilburg
Twan Bakker6 vwo40Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Jelle de Bruin6 vwo40Canisius College, Nijmegen
Hans Lankamp6 vwo40Dorenweerd College, Doorwerth
Tygo van Ham6 vwo40Markland College Zevenbergen
Leede, Tymen van der6 vwo40Pius X College, Bladel
Gabor Sophie6 vwo40Stedelijk Gymnasium Breda
Lars Terluin6 vwo40Stedelijk Gymnasium Leiden
Arjen Achten6 vwo40Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Kjell van Dam6 vwo40Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Daniel Alblas6 vwo40Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Annabella van Ruth6 vwo39Dorenweerd College, Doorwerth
Sarah Welles6 vwo39Dorenweerd College, Doorwerth
Renske Quekel6 vwo39Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
Libin Timmermans6 vwo39Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
iris Viskaal6 vwo39Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Laura van Duin6 vwo39Maartenscollege, Groningen
Peiting Xue6 vwo39St Odulphuslyceum, Tilburg
Lonneke van der Heijden6 vwo39Stedelijk Gymnasium Breda
Eva Nootenboom6 vwo39Wartburg College, Rotterdam-IJsselmonde
Lotte Ruigrok6 vwo39Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Christoph Opdam6 vwo39Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
Job Kaashoek6 vwo39Gomarus S.G., Gorinchem
Aiden van Run6 vwo39Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Tim van de Wal6 vwo39Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Stjin Theeuwen6 vwo39Het Bouwens, Panningen
Jelle Wijnands6 vwo39Het Heerenlanden, Leerdam
Twan Voskamp6 vwo39ISW locatie Gasthuislaan, s-Gravenzande
Daniel Loewenstein6 vwo39Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Bram Scheepers6 vwo39Markland College Zevenbergen
Sjoerd Verheij6 vwo39Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Lucas Buitenweg6 vwo39RSG Lingecollege, Tiel
Boaz van Langen6 vwo39RSG Pantarijn, Wageningen
Wilfried Snijders6 vwo39RSG Pantarijn, Wageningen
Romeo Verschuren6 vwo39Stedelijk Gymnasium Breda
Thijs Molenkamp6 vwo39Stedelijk Gymnasium Leiden
Hugo de Groot6 vwo39Stedelijk Gymnasium Leiden
Tjeerd Hoeijmakers5 vwo38St Odulphuslyceum, Tilburg
Luuk Tjin A Ton5 vwo38Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Jorrit Elgersma5 vwo38Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Myrthe Peters6 vwo38Candea College, Duiven
Lise Arendsen6 vwo38Dr Mollercollege, Waalwijk
Margo van Assenbergh6 vwo38Griftland College, Soest
Sanne Streekstra6 vwo38Helen Parkhurst, Almere
Lois de la Mar6 vwo38Het 4e Gymnasium, Amsterdam
Suzanne Wiersma6 vwo38Keizer Karel College, Amstelveen
Lisa Westra6 vwo38Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Guusje Geenen6 vwo38Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Amy Kooijman6 vwo38Martinuscollege, Grootebroek
Diede Grummel6 vwo38St Odulphuslyceum, Tilburg
Isabel Stigt6 vwo38Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Sophie Stigt6 vwo38Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Thom Heijnen6 vwo38Bernardinuscollege, Heerlen
Twan Wuite6 vwo38Bornego College, Heerenveen
Isabelle Rutgers6 vwo38Canisius College, Nijmegen
Jord van Eldik6 vwo38Dorenweerd College, Doorwerth
Wessel Roosenbrand6 vwo38Dr Mollercollege, Waalwijk
Jip Hoogland6 vwo38Gymnasium Apeldoorn
Ruben Gijsberts6 vwo38Gymnasium Apeldoorn
Stefan Geerts6 vwo38Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Niek Hendrix6 vwo38Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Jochem van Ierssel6 vwo38Koningin Wilhelmina College, Culemborg
Sanne IJsseldijk6 vwo38Lyceum Elst
Tom Knols6 vwo38Lyceum Elst
Jesse de Baat6 vwo38Maartenscollege, Groningen
Levi Tolk6 vwo38Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Jeroen van Haastert6 vwo38Praedinius Gymnasium, Groningen
Jelle Boon6 vwo38RSG Pantarijn, Wageningen
Chris Zhu6 vwo38Stedelijk College, Eindhoven
Daan Olsthoorn6 vwo38Stedelijk Gymnasium Breda
Bart Burggraaf6 vwo38Stedelijk Gymnasium Breda
Jorik Roebroek6 vwo38Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Benne van 't Hoff6 vwo38Trinitas College Han Fortmann, Heerhugowaard
Freek van Sambeek6 vwo38Van Maerlant Lyceum, Eindhoven
Goof Roelands6 vwo38Van Maerlant Lyceum, Eindhoven
Fabian Korbijn6 vwo38Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Lotte Hof5 vwo37Praedinius Gymnasium, Groningen
Lisanne de Bruin5 vwo37Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Martin v/d Hogen5 vwo37Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Danilo Stessen5 vwo37Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Ruby van Soest6 vwo37Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Anouk van Aalst6 vwo37Heemgaard, Apeldoorn
Anne Swaanen6 vwo37Het Heerenlanden, Leerdam
Marit Dee6 vwo37Keizer Karel College, Amstelveen
Charlotte Bommelijn6 vwo37Norbertusgertrudislyceum, Roosendaal
Marinke van der Meer6 vwo37Stedelijk Gymnasium Breda
Lenya Kurdo6 vwo37Stedelijk Gymnasium Breda
Laura Aarnink6 vwo37Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Silke van Saane6 vwo37Trinitas Gymnasium, Almere
Pieter van Boekhold6 vwo37Augustinianum Scholengemeenschap, Eindhoven
Colin Poppelaars6 vwo37Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Max v/d Poel6 vwo37Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Janik Sillen6 vwo37Canisius College, Nijmegen
Maurits Kienhuis6 vwo37College Hageveld, Heemstede
Aaron Dantuma6 vwo37Gymnasium Apeldoorn
Stijn Diemel6 vwo37Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Teun van Wershoven6 vwo37Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Florian van Leerdam6 vwo37Het Heerenlanden, Leerdam
daan de groot6 vwo37Libanon Lyceum, Rotterdam
Joris Smits6 vwo37Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Jordy Wouters6 vwo37Pius X College, Bladel
Joeri van Limpt6 vwo37Pius X College, Bladel
Tom Vervelde6 vwo37Stedelijk College, Eindhoven
Geert van Gaalen6 vwo37Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Scott Bloem6 vwo37Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Reef Goudswaard6 vwo37Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Stan Biemans6 vwo37Willem van Oranje College, Waalwijk
Milan van Ingen6 vwo37Wolfert Lyceum, Bergschenhoek
Mick Westerbeek6 vwo37Baken Park Lyceum, Almere
William Buitenhuis5 vwo36Gomaruscollege, Groningen
Lars van Dartel5 vwo36Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Kubilay Tarhan5 vwo36Hermann Wesselink College, Amstelveen
Olivier Poelman5 vwo36Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Glenn Weeland5 vwo36Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Laure Babeliowsky6 vwo36De Amersfoortse Berg, Amersfoort
Ilse van der Vlist6 vwo36De Goudse Waarden, Gouda
Fleur Arendsen6 vwo36Dr Mollercollege, Waalwijk
Simone Zweers6 vwo36Griftland College, Soest
MariŽlle van Mourik Broekman6 vwo36Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Iris Bongers6 vwo36Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Chrisje van Ravenswaay6 vwo36Rijnlandslyceum Wassenaar
Fenne Bijtenhoorn6 vwo36Stedelijk Gymnasium Haarlem
Anne van Noort6 vwo36Theresialyceum, Tilburg
Marloes de Weert6 vwo36Titus Brandsmalyceum, Oss
Niels de Jong6 vwo36Altena College, Sleeuwijk
Adriaan Koeman6 vwo36Calvijn College, Goes
Max Wolters6 vwo36Canisius College, Nijmegen
Rick Kort6 vwo36Christelijk Lyceum Delft
Leander van Wijlick6 vwo36College den Hulster, Venlo
Zaid Faik6 vwo36De Goudse Waarden, Gouda
Toon van den Twee6 vwo36Griftland College, Soest
Freek de Kock6 vwo36Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Sander de Bruyn6 vwo36Gymnasium Haganum, Den Haag
Rick Bevers6 vwo36Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Marit van Zeggelaar6 vwo36Ichthus College, Veenendaal
Thomas de Valck6 vwo36Jan Tinbergen College, Roosendaal
Tim Voslamber6 vwo36Maartenscollege, Groningen
Hessel Nijrolder6 vwo36Marianum, Groenlo
Creamo Alli6 vwo36Porta Mosana College, Maastricht
Alex Kleiman6 vwo36Trinitas Gymnasium, Almere
Niels Bouwman6 vwo36Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Marnix Broek6 vwo36Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Jasper Ariens6 vwo36Willem van Oranje College, Waalwijk
Anne Basten5 vwo35Eckartcollege, Eindhoven
Nawid Herman5 vwo35Hermann Wesselink College, Amstelveen
Julia Breit6 vwo35Carolus Clusius College, Zwolle
Esmé Stegeman6 vwo35CC de Noordgouw, Heerde
Gemma Jonker6 vwo35CC de Noordgouw, Heerde
Thirza Hurenkamp6 vwo35De Amersfoortse Berg, Amersfoort
Lotte Post6 vwo35Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
Fee Noordermeer6 vwo35Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
Arieke de Boef6 vwo35Gomarus S.G., Gorinchem
Aniek Driessen6 vwo35Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Julia Eikelenboom6 vwo35Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Emma van den Heuvel6 vwo35Gymnasium Beekvliet, Sint Michielsgestel
Nienke Buitelaar6 vwo35ISW locatie Gasthuislaan, s-Gravenzande
Sanna Klomp6 vwo35Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Robin Driedonks6 vwo35Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Jennifer Lee6 vwo35Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Morgan van Tilburg6 vwo35St Odulphuslyceum, Tilburg
Merel Korstanje6 vwo35Theresialyceum, Tilburg
Lotus Ariens6 vwo35Thomas a Kempis - Arentheemcollege, Arnhem
Matylda Gradzka6 vwo35Trinitas Gymnasium, Almere
Evie Zwijghuizen6 vwo35Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Natalya Caljouw6 vwo35Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Jeroen van Heijst6 vwo35Beatrix College, Tilburg
Jesper Klomp6 vwo35Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Tigo Muller6 vwo35Cambium College, Zaltbommel
Pepijn Mathijssen6 vwo35Canisius College, Nijmegen
Wahé Aslanyan6 vwo35Canisius College, Nijmegen
Nadim Schoot6 vwo35Carolus Clusius College, Zwolle
Robin de Graaf6 vwo35College Hageveld, Heemstede
Huy Banh6 vwo35csg Liudger, Drachten
Alex Verbruggen6 vwo35Elzendaalcollege Boxmeer
Matthew Groenenberg6 vwo35Forteslyceum, Gorinchem
Thoma de Roode6 vwo35Heemgaard, Apeldoorn
Bram Alberts6 vwo35Heemgaard, Apeldoorn
Cas Scheper6 vwo35St Odulphuslyceum, Tilburg
Pascal Kuijpers6 vwo35Theresialyceum, Tilburg
Jochem van der Ouw6 vwo35Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Ryan Diepenhorst6 vwo35Titus Brandsmalyceum, Oss
Chris Wagenaar6 vwo35Trinitas College Han Fortmann, Heerhugowaard
Liam Anjewierden6 vwo35Trinitas College Han Fortmann, Heerhugowaard
Jonah Dokman6 vwo35Trinitas Gymnasium, Almere
Ruan Buwalda6 vwo35Veenlanden College, Mijdrecht
Robin van Leeuwen6 vwo35Veenlanden College, Mijdrecht
Timo Post6 vwo35Veenlanden College, Mijdrecht
Ties Leenstra6 vwo35Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Reef Goudswaard6 vwo35Willem van Oranje, Oud-Beijerland
Sacha Toonders6 vwo34Augustinianum Scholengemeenschap, Eindhoven
Julia Barenbrug6 vwo34Canisius College, Nijmegen
Tatum ten Bohmer6 vwo34Dorenweerd College, Doorwerth
Madeleine Robertson6 vwo34Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
Lotte van As6 vwo34Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Iris Kuiper6 vwo34Stedelijk Gymnasium Breda
Lianne Donker6 vwo34Trinitas Gymnasium, Almere
xxx6 vwo34Vathorst College, Amersfoort
Leanne Bruin6 vwo34Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Niki Ršder6 vwo34Zaanlands Lyceum, Zaandam
Elio Verhoef6 vwo34Anna van Rijn College, Nieuwegein
David van Tour6 vwo34Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Matias Assendelft6 vwo34Canisius College, Nijmegen
Matthijs den Dekker6 vwo34Carolus Borromeus College, Helmond
Selem Moneer6 vwo34College Hageveld, Heemstede
Tijmen Tubbing6 vwo34Dorenweerd College, Doorwerth
Maurits Mulder6 vwo34Frits Philips Lyceum-mavo, Eindhoven
Thijs6 vwo34Gertrudiscollege, Roosendaal
Milan van der Graaf6 vwo34Gymnasium Haganum, Den Haag
Hero Noort6 vwo34Heemgaard, Apeldoorn
Bas Hemme6 vwo34Hondsrug College, Emmen
Vincent van Rie6 vwo34Jan Tinbergen College, Roosendaal
Rik Aarts6 vwo34Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Seppo Huijsen6 vwo34Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Stijn Teijink6 vwo34Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Stijn de Vries6 vwo34Markland College Zevenbergen
Jort Castricum6 vwo34Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Rick Pluister6 vwo34Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Rik de Moor6 vwo34Reynaert College, Hulst
Dennis Leenknegt6 vwo34Reynaert College, Hulst
Dylan van Oorschot6 vwo34Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Matthijs Heutinck6 vwo34St Odulphuslyceum, Tilburg
Kasper Schut6 vwo34Stedelijk Gymnasium Arnhem
Niels Haven van der6 vwo34Stedelijk Gymnasium Breda
Cas Haperen van6 vwo34Stedelijk Gymnasium Breda
Jeroen van Gestel6 vwo34Theresialyceum, Tilburg
Naud van Rosmalen6 vwo34Titus Brandsmalyceum, Oss
Artur Kuznetsou6 vwo34Trinitas Gymnasium, Almere
Matthijs Buise6 vwo34Van Maerlant Lyceum, Eindhoven
Jael de Jong6 vwo34Willem van Oranje, Oud-Beijerland
* Niet aangeboden voor 2e correctie dus niet door naar 2e ronde