Uitslag eerste ronde

Aan de eerste voorronde hebben in totaal 4582 leerlingen van 225 scholen meegedaan, waarvan ca. 25% uit 5-VWO en 47% meisjes. Alle leerlingen bij de beste 10% én die met de hoogste score van hun school krijgen een oorkonde; zij staan hieronder vermeld. De beste 69 leerlingen uit 6 VWO en de beste 21 uit 5 VWO hebben zich geplaatst voor de volgende ronde; hun namen zijn benadrukt.

LeerlingKlasj/mScoreSchool
Julian Strien6 vwoj68Cals College Nieuwegein, Nieuwegein
Myrthe Wiersma6 vwom68Praedinius Gymnasium, Groningen
Bram Vermeulen6 vwoj66Cals College Nieuwegein
Henry Verhoeff5 vwoj65Stedelijk Gymnasium Haarlem
Guusje Rijssemus6 vwom64MHV Pantarijn, Wageningen
Max van Riel6 vwoj64Theresialyceum, Tilburg
Jasper Roosmale-Nepveu6 vwoj63Cygnus Gymnasium, Amsterdam
Jasper van Buul5 vwoj62Het College, Weert
Thijs Schrama6 vwoj62MHV Pantarijn, Wageningen
Merel van der Meulen6 vwom61Stedelijk Gymnasium Leiden
Stijn van Aartsen6 vwoj60Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Leonora Verveld6 vwom59Praedinius Gymnasium, Groningen
Tjeerd Peters5 vwoj59Stedelijk Gymnasium, Breda
Sam van Elsloo6 vwoj58Het Baarnsch Lyceum, Baarn
Guusje Haver6 vwom58Ichthuslyceum, Driehuis
Jelle Kuyper6 vwoj57Hondsrug College, Emmen
Eva van Ammers6 vwom57Spinozalyceum, Amsterdam
Ruben La6 vwoj57Tabor College Werenfridus, Hoorn
Daan Rutten6 vwoj56Eckartcollege, Eindhoven
Rik Jacobs6 vwoj56Het Erasmus, Almelo
Nienke Eijkelboom6 vwom56RSG Pantarijn, Wageningen
Willem Gispen6 vwoj55Christelijk Lyceum Zeist
Luc Janssen6 vwoj55Coornhert Gymnasium, Gouda
Christine Moene6 vwom55CSG Het Streek, Ede
Max Bosman6 vwoj55Goois Lyceum, Bussum
Ruben Vissers6 vwoj55Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Kevin Veerkamp5 vwoj55Rijswijks Lyceum
Thomas Dalhuisen6 vwoj55RSG Broklede, Breukelen
Lars vanTurnhout 6 vwoj54Bernardinuscollege, Heerlen
Peter van der Wal6 vwoj54Bornego College, Heerenveen
Aron Kahn6 vwoj54Gymnasium Felisenum, Velsen-Zuid
Jasper Peer6 vwoj54Isendoorn College, Warnsveld
Maaike Kempeneers6 vwom54Maerlant Lyceum, Den Haag
DaniŽl Nobbe6 vwoj54Nehalennia SSG, Middelburg
Bart Timmermans6 vwoj54Norbertuscollege, Roosendaal
Koen ter Beke6 vwoj54Pius X college, Almelo
Thomas de Graaf6 vwoj54Reynaertcollege, Hulst
Leron Kok6 vwoj54Stellingwerf College, Oosterwolde
Joris Gerlagh6 vwoj54Theresialyceum, Tilburg
Marco Post6 vwoj54Wartburg College loc. Revius, Rotterdam
Martin van Horn6 vwoj54Zaanlands Lyceum, Zaandam
Elise Sänger6 vwom53Het Baarnsch Lyceum, Baarn
Thomas Bakker6 vwoj53Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Ruben van Baarle6 vwoj53Hoeksch Lyceum, Oud-Beijerland
Sander Andela6 vwoj53RSG Magister Alvinus, Sneek
Okker van Batenburg6 vwoj53Stanislascollege Westplantsoen, Delft
Bart van Rossum6 vwoj53Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Joeran Bosma6 vwoj53Thomas a Kempis, Arnhem
Guillermo Wildschut6 vwoj53Wolfert Tweetalig, Rotterdam
Jelle Soons6 vwoj52Bernardinuscollege, Heerlen
Rianne Winters6 vwom52Christelijk Lyceum Delft
Ilija Milutin5 vwoj52College Den Hulster, Venlo
Jasper Biemond6 vwoj52Driestar College, Gouda
David Liu6 vwoj52Jan van Brabant College, Helmond
Eva van Beurden6 vwom52Mgr Frencken College, Oosterhout NB
Siem Wigger6 vwoj52SG Canisius, Almelo
Kim van Adrichem6 vwom52Stedelijk Gymnasium, Schiedam
Anne Kemmeren6 vwom52Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden
Nick Koster6 vwoj51Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Stijn Moerman6 vwoj51College Hageveld, Heemstede
Egbert Loeffen6 vwoj51Dominicus College, Nijmegen
Marit Fiechter6 vwom51Gymnasium Celeanum, Zwolle
Matthijs Alting6 vwoj51Lyceum Oudehoven, Gorinchem
Wouter Peeters6 vwoj51Philips van Horne Sg, Weert
Frank Otto6 vwoj51Scholengemeenschap Lelystad
Edouard Fu6 vwoj51Stedelijk Gymnasium Leiden
Gijs Ruts5 vwoj51Stedelijk Gymnasium Leiden
Loek Steinebach6 vwoj51Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Bouke Jansen5 vwoj51Utrechts Stedelijk Gymnasium
Rutger Biezemans6 vwoj50Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Lukas de Wit6 vwoj50Gymnasium Felisenum, Velsen-Zuid
Jelle Tams6 vwoj50Hondsrug College, Emmen
Rohan Sinha6 vwoj50Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Eline Cox6 vwom50MHV Pantarijn, Wageningen
Laura Donk6 vwom50Tabor College Werenfridus, Hoorn
Cees van Vledder5 vwoj50Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Matti Dreef6 vwoj50Walburg College, Zwijndrecht
Sylke van der Kleij6 vwom49Het Lyceum Vos, Vlaardingen
Femke Ahlers6 vwom49Jacob-Roelandslyceum, Boxtel
Jasper Bal6 vwoj49Keizer Karel College, Amstelveen
Yinghao Dai6 vwoj49Keizer Karel College, Amstelveen
Karel Zijp6 vwoj49Martinus college, Grootebroek
Tim v/d Horst6 vwoj49OLV, Breda
Christian Groeneveld6 vwoj49PENTA college CSG loc. Rietvelden, Spijkenisse
Max Satijn5 vwoj49St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Richard Dang6 vwoj49Stedelijk Gymnasium Leiden
Rianne Haije6 vwom49Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Mira Davidson6 vwom49Vossius Gymnasium, Amsterdam
Patrick Blokzijl6 vwoj48Candea College, Duiven
Dagmar Brouwer6 vwom48De Goudse Waarden, Gouda
Jiska Pols6 vwom48De Goudse Waarden, Gouda
Martijn Atema6 vwoj48Dollard College, Winschoten
Mike van Santvoort6 vwoj48Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Bas van der Hoeven6 vwoj48Lyceum Oudehoven, Gorinchem
Jeroen Weijts6 vwoj48Norbertuscollege, Roosendaal
Robert van de Ven6 vwoj48Sg St Ursula, Horn
Wouter Ubbink6 vwoj48Stedelijk Gymnasium Leiden
Erwin Jacobs6 vwoj48Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Stijn Reijmer6 vwoj47Candea College, Duiven
Romeo van Adrichem6 vwom47Christelijk Lyceum Delft
Irene Stavast6 vwom47CSW Van de Perre, Middelburg
Stefan Vorage6 vwoj47Dorenweerd College, Doorwerth
Sandra Meijer6 vwom47Driestar College, Gouda
Sietse Couperus5 vwoj47Goois Lyceum, Bussum
Yoshi de Laat6 vwoj47Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Salma Ismaili5 vwom47Helen Parkhurst, Almere
Rik van Gorp6 vwoj47Het Erasmus, Almelo
Thomas Meynen6 vwoj47Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Kristian Tijben6 vwoj47Hondsrug College, Emmen
Thijs Meeuwisse6 vwoj47KSE, Etten leur
Senne van Kleef6 vwom47KSE, Etten leur
Max Schelling6 vwoj47Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Tom Lammers6 vwoj47RSG Magister Alvinus, Sneek
Thierry Meerbothe6 vwoj47St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Josine van Staalduinen6 vwom47St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Peter van den Berg6 vwoj47Stanislascollege Westplantsoen, Delft
David Dekker6 vwoj47Stedelijk Gymnasium, Breda
Dion de Mooij6 vwoj47Stedelijk Gymnasium Leiden
B. Warmerdam6 vwoj47Stedelijk Gymnasium Leiden
Ayana Jung6 vwom47Stedelijk Gymnasium Leiden
Michiel Lieftink6 vwoj47Trinitas Gymnasium, Almere
Peter Donker6 vwoj47Trinitas Gymnasium, Almere
Matthijs Freund6 vwoj47Walburg College, Zwijndrecht
Felix den Breejen5 vwoj47Walburg College, Zwijndrecht
Jaco Ruit6 vwoj47Wartburg College loc. Guido de Bres, Rotterdam IJsselmonde
Martin Faro6 vwoj47Willem van Oranje College, Waalwijk
Joshua Teeken6 vwoj46Bernardinuscollege, Heerlen
Marijn Jonker5 vwoj46CSG Dingstede, Meppel
Pieter Lycklema à Nijeholt6 vwoj46csg Liudger loc. Raai, Drachten
Thomas Steenbergen6 vwoj46CSW Van de Perre, Middelburg
Stan Vissers5 vwoj46Dendron College, Horst
Marien Raat5 vwoj46Erasmiaans Gymnasium, Rotterdam
Geert Schulpen5 vwoj46Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Wouter Weekers6 vwoj46Het College, Weert
Stefan Krieg6 vwoj46Olympus College, Arnhem
Cas Alderliesten6 vwoj46Openbaar Lyceum Zeist
Dominic Huijsmans6 vwoj46PENTA college CSG loc. Rietvelden, Spijkenisse
Jasper Roos6 vwoj46RSG Magister Alvinus, Sneek
Remy Muts6 vwoj46Spinozalyceum, Amsterdam
Edward Berenholz6 vwoj46St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Boris Rowaan6 vwoj46St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Willemijn Smit6 vwom46Stedelijk Gymnasium, Breda
Quinten Rutgers6 vwoj46Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Yannick Hajee5 vwom46Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Lisa Kortekaas6 vwom46Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Richard Mous6 vwoj46t'Rijks Scholen Gemeenschap, Bergen Op Zoom
Thijs ter Rele5 vwoj46Utrechts Stedelijk Gymnasium
Hodayfa Iziyi6 vwoj46Vossius Gymnasium, Amsterdam
Jaap de Leeuw5 vwoj45Cambreur College, Dongen
Frank Imbens5 vwoj45Chr. Gymnasium Beyers Naudé, Leeuwarden
Anouschka 't Hart6 vwom45Christelijk Lyceum Delft
Sjanne Zeylemaker6 vwom45CSG "Willem van Oranje", Oud-Beijerland
Jole van Berlo6 vwom45Dendron College, Horst
Andy Sardjan5 vwoj45Eemsdeltacollege, Appingedam
Charlotte Nurmohammed6 vwom45Goois Lyceum, Bussum
Gijs Vugts6 vwoj45Helen Parkhurst, Almere
Bouke Biemond6 vwoj45Ichthus College, Veenendaal
Rens van Lierop6 vwoj45Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Nina Nieuweweme6 vwom45Porta Mosana College, Maastricht
Stefan Lip6 vwoj45RSG Tromp Meesters, Steenwijk
Erwin van Renselaar6 vwoj45RSG Tromp Meesters, Steenwijk
Petar Sevo6 vwoj45Sint-Joriscollege, Eindhoven
Sylvie Bohnen6 vwom45Staring College, Lochem
Erwin Vos6 vwoj45Thomas a Kempis, Arnhem
Nora van der Water6 vwom45Zaanlands Lyceum, Zaandam
Joris Beemster6 vwoj45Zeldenruststeelantcollege, Terneuzen
Monique van Erp6 vwom45Zwijsencollege, Veghel
Suzanne Verberkt6 vwom45Zwijsencollege, Veghel
Vinicius Santos Costa6 vwoj44Chr. Gymnasium Sorghvliet, Den Haag
Maarten van Ginkel6 vwoj44Driestar College, Gouda
Gavin Pelan5 vwoj44Erasmiaans Gymnasium, Rotterdam
August Ammerlaan6 vwoj44Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Myrthe Hultermans6 vwom44Het Hooghuis loc. TBL, Oss
Maarten Eijkel6 vwoj44Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Frank Hemme6 vwoj44Hondsrug College, Emmen
Thomas Flach6 vwoj44Johan de Witt gymnasium, Dordrecht
Hans Ligtenberg5 vwoj44Keizer Karel College, Amstelveen
Mateusz Glowacki6 vwoj44Keizer Karel College, Amstelveen
Margot Polderdijk5 vwom44Nehalennia SSG, Middelburg
Anne Smits6 vwom44PENTA college CSG loc. Rietvelden, Spijkenisse
Sebastiaan van Kooten6 vwoj44Pius X college, Almelo
Janna Wilhelmsen6 vwom44Porta Mosana College, Maastricht
Wiesje van den Heerik6 vwom44St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Kick Hofman5 vwoj44Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Rajni Rasiawan6 vwom44Trinitas Gymnasium, Almere
Anoeska de Jong6 vwom44Trinitas Gymnasium, Almere
Jurian Groen5 vwoj44Walburg College, Zwijndrecht
Joost Bus5 vwoj43BC Broekhin, Roermond
Herman Bergwerf6 vwoj43Calvijn College, Goes
Nando Leijenhorst5 vwom43Christelijk Lyceum Delft, Delft
Laurens Birnie6 vwoj43CSG "Willem van Oranje", Oud-Beijerland
Titus Pellegrom5 vwoj43Cygnus Gymnasium, Amsterdam
Ramon Boekesteijn6 vwoj43Dendron College, Horst
Sten Wessel6 vwoj43Gertrudiscollege, Roosendaal
Stefan Loonen6 vwoj43Goois Lyceum, Bussum
Marinda Westerveld6 vwom43Goois Lyceum, Bussum
Leon Smook6 vwom43Gymnasium Celeanum, Zwolle
Danielle Meeder6 vwom43Ichthus College, Veenendaal
Mees Fox6 vwoj43Isendoorn College, Warnsveld
Marten Koole5 vwoj43ISG Arcus, Lelystad
Jeanine Boot6 vwom43Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Calvin Man6 vwom43Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Paula Teuwen5 vwom43Philips van Horne Sg, Weert
Anne Slaats6 vwom43Philips van Horne Sg, Weert
Floyd van Hassel6 vwoj43Porta Mosana College, Maastricht
Nikolaj d'Hooghe6 vwoj43Reynaertcollege, Hulst
Ton Winkelmolen6 vwoj43Sg St Ursula, Horn
Gijs Wijngaards6 vwoj43Stedelijk Gymnasium, Breda
Charlotte van der Voort6 vwom43Stedelijk Gymnasium Leiden
Rosanne Pries6 vwom43Stedelijk Gymnasium Leiden
Sander Fillet6 vwoj43Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Roos Reijnen6 vwom43Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Eva Harsevoort6 vwom43Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Anna Roseboom6 vwom43Veurs Lyceum, Leidschendam
Bart van Erp6 vwoj43Willem van Oranje College, Waalwijk
Pim Gabler6 vwoj43Wolfert Tweetalig, Rotterdam
Laura Hartog6 vwom43Wolfert Tweetalig, Rotterdam
Wietse Steenstra6 vwoj42A.Roland Holst College, Hilversum
Jan Willem Mijnheer6 vwoj42Bataafs Lyceum, Hengelo
Annemarie van Harskamp6 vwom42Candea College, Duiven
Jarinne de Jong6 vwom42Christelijk Lyceum Delft
Martijn Janse6 vwoj42CSW Van de Perre, Middelburg
Jacco Wielaard6 vwom42De Goudse Waarden, Gouda
Marko Heikamp6 vwoj42Dockingacollege, Dokkum
Merlijn van Haren6 vwoj42Elzendaalcollege, Boxmeer
Tom Coopmans6 vwoj42Gymnasium Apeldoorn
Marijn Kalter6 vwoj42Gymnasium Apeldoorn
Willemijn Peters6 vwom42Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Aike Potze6 vwom42Gymnasium Celeanum, Zwolle
Matthijs de Bruin6 vwoj42Heerenlandencollege, Leerdam
Wies Schilder6 vwom42Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Tim Rietveld6 vwoj42Koningin Wilhelmina College, Culemborg
Vera Dams6 vwom42Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Jeroen Besems6 vwoj42Mgr Frencken College, Oosterhout NB
Jordin6 vwoj42Park Lyceum, Almere
Sophie te Boome6 vwom42Raayland College, Venray
Dennis Thuy6 vwoj42Reynaertcollege, Hulst
Aniek Vink6 vwom42Reynaertcollege, Hulst
Lucas Smits5 vwoj42RSG Broklede, Breukelen
Anouk van Leeuwen6 vwom42RSG Pantarijn, Wageningen
Linda Smolders6 vwom42SG Weredi, Valkenswaard
Floris de Jong5 vwoj42Sint-Odulphuslyceum, Tilburg
Francesco Carere6 vwoj42Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Sofyan Mandil6 vwoj42Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden
Eva Lugtenberg6 vwom42Thorbecke Scholengemeenschap, Zwolle
Anouk Volker6 vwom42Utrechts Stedelijk Gymnasium
Ires van Veen6 vwom42Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Reinier Boiten6 vwoj41Augustinianum, Eindhoven
Otmar Ubbens5 vwoj41Augustinianum, Eindhoven
Wouter van Vugt6 vwoj41BC Broekhin, Roermond
Elles Boonstra6 vwom41Candea College, Duiven
Jorn Kloosterman6 vwoj41Chr. Gymnasium Beyers Naudé, Leeuwarden
Corniek Post6 vwoj41CSG Comenius, Leeuwarden
Lukas ter Maat5 vwoj41CSG Het Noordik, Almelo
Lars Abbo6 vwoj41CSG Jan Arentsz, Alkmaar
Rutger Dirks6 vwoj41Da Vinci College, Leiden
Tambinh Bui6 vwom41Dominicus College, Nijmegen
Hans van Gorp6 vwoj41Dr. Mollercollege, Waalwijk
Paul Dekker6 vwoj41Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Sjoerd Woudenberg6 vwoj41Het Lyceum Vos, Vlaardingen
Angela Hekker5 vwom41ISG Arcus, Lelystad
David den Ouden6 vwoj41Koningin Wilhelmina College, Culemborg
Paul van Kessel6 vwoj41Koningin Wilhelmina College, Culemborg
Johan Kon6 vwoj41Lyceum Oudehoven, Gorinchem
Nathan de Zoete6 vwoj41Maerlant, Brielle
Mike de Deugd6 vwoj41Markland College Oudenbosch
Joppe Schulten6 vwoj41Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Thijmen van Voorthuizen6 vwoj41Olympus College, Arnhem
Tom Peters6 vwoj41Reynaertcollege, Hulst
Lorenzo Oechies6 vwoj41Scheldemond College, Vlissingen
Sanne van den Bogaart6 vwom41Sint-Joriscollege, Eindhoven
Torben6 vwoj41Stedelijk Gymnasium Haarlem
Noah Benjamins5 vwoj41Stedelijk Gymnasium Haarlem
W. van Goudoever6 vwoj41Stedelijk Gymnasium Leiden
K. Kramers6 vwom41Stedelijk Gymnasium Leiden
Jeroen Nouwens6 vwoj41Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden
Joris Vermeulen6 vwoj41Theresialyceum, Tilburg
Lode Weel6 vwoj41Trinitas College, Heerhugowaard
Tessa Dijkhuis6 vwom41Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Bram Kersten6 vwoj40BC Broekhin, Roermond
Wim Nijskens5 vwoj40BC Broekhin, Roermond
Luke van Eijk6 vwoj40Cambreur College, Dongen
Maartje Mooijman6 vwom40Candea College, Duiven
Joost van den Assum6 vwom40Christelijk Lyceum Delft
Koen Rijpkema6 vwom40Christelijk Lyceum Delft
Tim Brouwer6 vwoj40Da Vinci College, Leiden
Hannah Weijgertze6 vwom40De Passie, Utrecht
Casper Tacke6 vwoj40Dendron College, Horst
Olaf Leenders6 vwoj40Dominicus College, Nijmegen
Margot Passier6 vwom40Ds. Pierson College, s-Hertogenbosch
Arjan Rijgersbergen6 vwoj40Erasmiaans Gymnasium, Rotterdam
Erik Woering6 vwoj40Esdalcollege, Emmen
Max Michiels5 vwoj40Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Joris Jan de Groot6 vwom40Gymnasium Celeanum, Zwolle
Arjan Six Dijkstra6 vwoj40Het Erasmus, Almelo
Jasmijn van Engeland6 vwom40Het Stedelijk, Zutphen
Ties Bakker6 vwoj40Jacob-Roelandslyceum, Boxtel
Cynthia Luijkx6 vwom40Johan de Witt gymnasium, Dordrecht
Vosse Meijssen5 vwoj40Johan van Oldenbarnevelt gymnasium, Amersfoort
Martijn Straatman6 vwoj40Koningin Wilhelmina College, Culemborg
Joris van Dorremalen6 vwoj40Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Nadia Erkamp6 vwom40Lyceum Bisschop Bekkers, Eindhoven
Frenk Out6 vwoj40Murmellius Gymnasium, Alkmaar
David Oppenhuizen6 vwoj40Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Sjoerd de Vries6 vwoj40Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Lies Beers5 vwom40Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Diewertje Dekker5 vwom40Rijswijks Lyceum
Sanne Stoot6 vwom40SG Canisius, Almelo
Bart-Jan ter Hart5 vwoj40Stedelijk Gymnasium Haarlem
Bart Jan Verhoeff5 vwoj40Stedelijk Gymnasium Haarlem
Urmi Pahladsingh6 vwom40Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Floris Weijand6 vwoj40Theresialyceum, Tilburg
Marco Schaap6 vwoj40Trinitas College, Heerhugowaard
Bram Heitlager5 vwoj40Utrechts Stedelijk Gymnasium
Luuk Moone6 vwoj40Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Stijn de Haan6 vwoj40Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Suzanne van Woudenberg6 vwom40Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Saskia van Kesteren6 vwom40Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Jard Mattens5 vwom40Zaanlands Lyceum, Zaandam
Kjell van Loenen5 vwoj39Anna van Rijn College, Nieuwegein
Stijn Dellevoet6 vwoj39Bernardinuscollege, Heerlen
Casper Timmermans6 vwoj39Cambreur College, Dongen
Gobert Heesink6 vwoj39Candea College, Duiven
Gideon Elfrink6 vwoj39Candea College, Duiven
Kimberly Brock6 vwom39Candea College, Duiven
Luc Hoofs5 vwoj39Charlemagne College, Eijkhagen, Landgraaf
Marten Kloosterman6 vwoj39csg Liudger loc. Raai, Drachten
Laurens ter Haar6 vwoj39Da Vinci College, Leiden
Tiemen van Daalen6 vwoj39De Goudse Waarden, Gouda
Illona Hoenderop6 vwom39Dominicus College, Nijmegen
Jan den Besten6 vwoj39Gomarus S.G., Gorinchem
Mark van der Pas6 vwoj39Gymnasium Bernrode, Heeswijk-Dinther
Myla van Wegen6 vwom39Helen Parkhurst, Almere
Abel Keijzer6 vwoj39Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Amber-Sarai Stalman5 vwom39Hondsrug College, Emmen
Koen van Duijnhoven5 vwoj39KSE, Etten leur
Marianne Prins6 vwom39Lyceum Bisschop Bekkers, Eindhoven
Aad Zandbergen6 vwoj39Markland College Oudenbosch
Jorke de Vlas6 vwoj39MHV Pantarijn, Wageningen
Lydia6 vwom39Park Lyceum, Almere
Evelien Birza6 vwom39Praedinius Gymnasium, Groningen
Sebastiaan Venendaal5 vwoj39Praedinius Gymnasium, Groningen
Guus Bauwens6 vwoj39Reynaertcollege, Hulst
Eugenie de Jong6 vwom39Reynaertcollege, Hulst
Marko Groffen6 vwoj39RSG Tromp Meesters, Steenwijk
Hilbert Heida6 vwoj39Scholengemeenschap Lelystad
Amy Veenendaal6 vwom39Scholengemeenschap Lelystad
Mark Bosch6 vwoj39Spinozalyceum, Amsterdam
Sabine Josemans6 vwom39Stedelijk Gymnasium Leiden
Suzanne de Jong6 vwom39Trinitas College, Heerhugowaard
Sanne de Graaf6 vwom39Trinitas Gymnasium, Almere
Stijn Peereboom5 vwoj39Utrechts Stedelijk Gymnasium
Michael Heunks6 vwoj39Vossius Gymnasium, Amsterdam
Tom Sommers6 vwoj39Zwijsencollege, Veghel
Arthur van der Sar5 vwoj38Bataafs Lyceum, Hengelo
Cedric Dikovec5 vwoj38Bernardinuscollege, Heerlen
Kylian Hermkens5 vwoj38Bernardinuscollege, Heerlen
Jan Cuperus6 vwoj38Christelijk Lyceum Apeldoorn
Philip Moser6 vwoj38College Hageveld, Heemstede
Max Pijnappel6 vwoj38CSG Dingstede, Meppel
Lisanne Einhaus6 vwom38CSG Het Noordik, Almelo
Deanne Spek5 vwom38De Goudse Waarden, Gouda
Jarmo Kikstra6 vwoj38Dockingacollege, Dokkum
Huib de Jong6 vwoj38Driestar College, Gouda
Max Kellaway6 vwoj38Goois Lyceum, Bussum
Dirk Koelewijn6 vwoj38Griftland College, Soest
Louie Marting6 vwoj38Griftland College, Soest
Jaco ter Hoeve6 vwoj38Gymnasium Apeldoorn
Janneke Groot Zevert6 vwom38Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Rene van Dorp6 vwom38Gymnasium Celeanum, Zwolle
Chistian Weijers6 vwoj38Het College, Weert
Jelle Hamoen6 vwoj38Hondsrug College, Emmen
Frédèrique Baaij6 vwom38ISW loc. Gasthuislaan, s-Gravenzande
Rosa Humpig6 vwom38ISW loc. Gasthuislaan, s-Gravenzande
Carlijn van der Kallen6 vwom38Jacob-Roelandslyceum, Boxtel
Thijs Horbach6 vwoj38Jan van Egmond Lyceum, Purmerend
Christian Primavera5 vwoj38Johan van Oldenbarnevelt gymnasium, Amersfoort
Daan van Sonsbeek5 vwoj38Marnix College, Ede
Lonit Peeters6 vwom38MHV Pantarijn, Wageningen
Koen Wösten5 vwom38MHV Pantarijn, Wageningen
Jeroen Smulders6 vwoj38Porta Mosana College, Maastricht
Heleen Vos6 vwom38Porta Mosana College, Maastricht
Maaike Dijkstra6 vwom38Praedinius Gymnasium, Groningen
Guido de Reijer6 vwoj38RSG Broklede, Breukelen
Akky van de Kerkhof6 vwom38Sint-Joriscollege, Eindhoven
Ruben van het Kaar6 vwoj38St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
Rutger Nugteren6 vwoj38Stedelijk Gymnasium, Breda
Yuan Liu6 vwoj38Stedelijk Gymnasium Leiden
Rebecca Brink5 vwom38Stedelijk Gymnasium Leiden, vest. Socrates
Dylan Allard6 vwoj38Trinitas College, Heerhugowaard
Nima Motamed6 vwoj38Trinitas Gymnasium, Almere
Ruben van Esch6 vwoj38Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Joris Sebastiaan Teunissen6 vwoj38Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Joshua Klootwijk6 vwoj38Walburg College, Zwijndrecht
Sanne van Delden6 vwom38Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Job Almekinders6 vwoj38Zwijsencollege, Veghel
Wouter Oosters6 vwoj38Zwincollege, Oostburg
Lars Koopman6 vwoj37BC Broekhin, Roermond
Tom Mertens6 vwoj37Cambreur College, Dongen
Ilse Snoeren6 vwom37Cambreur College, Dongen
Naomi Moonen6 vwom37Charlemagne College, Eijkhagen, Landgraaf
Pieter Kronemeijer6 vwoj37Chr. Gymnasium Beyers Naudé, Leeuwarden
Sven Jaspers6 vwoj37Chr. Huygenscollege loc. RAC, Eindhoven
Bart Keulen6 vwoj37CSG Dingstede, Meppel
Tom Lotze6 vwoj37CSG Dingstede, Meppel
Rosalie van Dijken5 vwom37CSG Dingstede, Meppel
Björn-Sebastian Boer6 vwoj37csg Liudger loc. Raai, Drachten
Amanda van Grieken6 vwom37De Goudse Waarden, Gouda
Daphne Visser6 vwom37Dorenweerd College, Doorwerth
Inge van der Schagt6 vwom37Gomarus S.G., Gorinchem
Daniël Kuijper5 vwoj37Goois Lyceum, Bussum
Michiel Versnel5 vwoj37Goois Lyceum, Bussum
Ilian Pihlajamaa6 vwoj37Gymnasium Apeldoorn
Emiel Hartsema6 vwoj37H. N. Werkmancollege-Stadslyceum, Groningen
Mickado Codrington6 vwom37H. N. Werkmancollege-Stadslyceum, Groningen
Sophie van Lange6 vwom37Het Baarnsch Lyceum, Baarn
Lotte Hagedoorn6 vwom37Het Erasmus, Almelo
Edith Coppens6 vwom37Het Hooghuis loc. TBL, Oss
Thomas Hugen6 vwoj37Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
Daniël Sturrus6 vwoj37Ichthus College, Veenendaal
Robbie Lunenburg6 vwoj37ISW loc. Gasthuislaan, s-Gravenzande
Wilco van der Giessen6 vwoj37ISW loc. Gasthuislaan, s-Gravenzande
Laurens Hamm6 vwoj37Johan de Witt gymnasium, Dordrecht
Tom Jamin6 vwoj37Johan de Witt gymnasium, Dordrecht
Christa den Boer6 vwom37Johan de Witt gymnasium, Dordrecht
Eline Bijl6 vwom37Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Rayo Verweij5 vwoj37Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Emma Theunissen5 vwom37Maerlant Lyceum, Den Haag
Bas Schimmel6 vwoj37Markland College Oudenbosch
Robin Rietman5 vwom37MHV Pantarijn, Wageningen
Brian de Pagter6 vwoj37Murmellius Gymnasium, Alkmaar
Bart Borm5 vwoj37Olympus College, Arnhem
Arne Jacobs6 vwoj37Porta Mosana College, Maastricht
Sven Johannes5 vwoj37Praedinius Gymnasium, Groningen
Rinko Korsman5 vwoj37Reitdiep College Vest. Kamerlingh Onnes, Groningen
Wouter Lindeboom6 vwoj37Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Sander Huisman5 vwoj37RSG Lingecollege, Tiel
Alex Haak6 vwoj37Stedelijk Gymnasium Leiden
Kiran van Hall6 vwom37Stedelijk Gymnasium Leiden
Dion Leijnse5 vwoj37Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Ad Hoek6 vwoj37Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden
Wessel Nieuwenhuys6 vwoj37Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden
Aniek Bonhof6 vwom37Trinitas Gymnasium, Almere
Ellen van Rossem6 vwom37Trinitas Gymnasium, Almere
Giel van Weezel6 vwoj37Van Maerlantlyceum, Eindhoven
Emma van Zanten6 vwom37Vossius Gymnasium, Amsterdam
Marieke Glazenburg6 vwom37Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Sifra Kramer6 vwom37Willem van Oranje College, Waalwijk
Donny Peeters6 vwoj37Zaanlands Lyceum
Julia Driessen6 vwom36A.Roland Holst College, Hilversum
Lucas Brouwer6 vwoj36Augustinianum, Eindhoven
Maartje Hoogeveen6 vwom36Augustinianum, Eindhoven
Sjeng Snackers6 vwoj36Bernardinuscollege, Heerlen
Monique van der Werf6 vwom36Bornego College, Heerenveen
Gerrit van der Vlies6 vwoj36Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Tim Rotgers5 vwoj36Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Calvin de Vries5 vwoj36Calvijn Groene Hart, Barendrecht
Maarten Bastiaansen6 vwoj36Cambreur College, Dongen
Daan te Witt6 vwoj36Candea College, Duiven
Remco Ploeg6 vwoj36Chr. Gymnasium Beyers Naudé, Leeuwarden
Hanneke Smedes6 vwom36Chr. Gymnasium Beyers Naudé, Leeuwarden
Krijn de Kievit6 vwoj36Chr. Gymnasium Sorghvliet, Den Haag
Femke van Wanrooij6 vwom36Chr. Gymnasium Sorghvliet, Den Haag
Menno Koster6 vwoj36Dendron College, Horst
Tijmen Herdink6 vwoj36Griftland College, Soest
Anouk Maurix5 vwom36Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Mick Gielen5 vwoj36Helen Parkhurst, Almere
Anniek van Seggelen6 vwom36Het College, Weert
Jardi Timmerhuis6 vwoj36Het Erasmus, Almelo
Jasper v/d Zee6 vwoj36Het Erasmus, Almelo
Joshiwa van Marrewijk6 vwoj36Het Lyceum Vos, Vlaardingen
Kevin van der Toorn6 vwoj36Ichthuslyceum, Driehuis
Pepijn Boukje Gijsberts6 vwoj36Isendoorn College, Warnsveld
Job Struijs5 vwoj36KSE, Etten leur
Koen Modderman6 vwoj36Lorentz Casimir Lyceum, Eindhoven
Mathijs Reichert6 vwoj36Lyceum Oudehoven, Gorinchem
Billie Driessen6 vwoj36Markland College Oudenbosch
Kevin van Oers6 vwoj36Markland College Oudenbosch
Marije Hekhuis6 vwom36MHV Pantarijn, Wageningen
Malou van Schaijk6 vwom36MHV Pantarijn, Wageningen
Frank van Beurden6 vwoj36Mollerlyceum, Bergen op Zoom
Loek van Leeuwen5 vwoj36Mollerlyceum, Bergen op Zoom
Wisse Hersbach5 vwoj36Montessori Lyceum Rotterdam
Lisette6 vwom36Park Lyceum, Almere
Elise Roelse6 vwom36PENTA college CSG loc. Rietvelden, Spijkenisse
Arthur Hamelers6 vwoj36Porta Mosana College, Maastricht
Esther van den Berg6 vwom36Praedinius Gymnasium, Groningen
Kris de Kreek6 vwoj36Reynaertcollege, Hulst
Dite de Jong5 vwom36RSG Lingecollege, Tiel
Bas Doorenbos6 vwoj36RSG Magister Alvinus, Sneek
Dustin Berendsen6 vwoj36RSG Ter Apel, Ter Apel
Chris van Dijk5 vwoj36Stanislascollege Westplantsoen, Delft
Luca Spruyt5 vwoj36Stedelijk Gymnasium, Breda
Jules Derks6 vwoj36Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Rick Arts6 vwoj36Titus Brandsmalyceum loc. van het Hooghuis, Oss
Job 't Hooft5 vwoj36Trinitas Gymnasium, Almere
Martijn Gobes5 vwoj36Utrechts Stedelijk Gymnasium
Thijs Havinga6 vwoj36Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen
Lieke Raaijmakers5 vwom36Zwijsencollege, Veghel