Uitslag tweede ronde

Hieronder staat de definitieve uitslag van de tweede ronde, na tweede correctie. Van de 20 leerlingen die zijn geselecteerd voor de nationale ronde bij de Universiteit Twente zijn de namen benadrukt.

NrLeerlingKlasj/mScoreSchoolDocent
1Geert Folkertsma6 vwoj97Agnieten College Locatie MeanderJ. Bos
2Freddy Rabouw6 vwoj94Coornhert GymnasiumA.C.W. Bunnik
3Jan Willem Wennemars6 vwoj94Agnieten College Locatie MeanderJ. Bos
4Henry Ong6 vwoj86Etty Hillesumlyceum, locatie VlierG. Harkes
5Roland van Vliembergen6 vwoj84College Den Hulster VenloJ.W. ten Dolle
6Casper van der Wel6 vwoj83Gemeentelijk GymnasiumP. de Groot
7Willem Sprokholt6 vwoj83Gemeentelijk GymnasiumP. de Groot
8Tondo van Rest6 vwoj82Wessel GansfortcollegeM.B. Peterson
9Robert Ietswaart6 vwoj78Stedelijk Gymnasium BredaIr. A.M. Eulenpesch
10Sanne van Essen6 vwom78Agnieten College Locatie MeanderJ. Bos
11Robin Quax6 vwoj77PraediniusgymnasiumP.A. Kamminga
12Tim Baart6 vwoj75Wolfert van Borselen Scholengroep RotterdamJ.J. Gosens
13Leon Boschman6 vwoj74Gymnasium CeleanumJ.P. Andriesse
14Hein Verputten6 vwoj73Zwijsencollege VeghelP. van Breugel
15Rob Eggermont6 vwoj72GSG Heliniumdrs. P. Beers
16Laura Hendriks6 vwom71ElzendaalcollegeF. Stegers
17Joost Broens5 vwoj71Junior CollegeH. Hummelen
18Bas van Genabeek4 vwoj70Gymnasium BeekvlietM. Scheffers-Sap
19Bas van den Berg6 vwoj68Candea CollegeR. Peters
20Dirk van den Bekerom6 vwoj68Maurick CollegeJ.R.M. Buis
21Rob Noorlag6 vwoj68CambreurcollegePiet Span
22Jasper van Abswoude6 vwoj63Piter Jelles GymnasiumD. Schut
23Daan de Jong6 vwoj63CanisiuscollegeR. de Witt
24Jelle Blijleven6 vwoj61PraediniusgymnasiumP.A. Kamminga
25Steven Brouwer de Koning6 vwoj61Wolfert van Borselen Scholengroep RotterdamJ.J. Gosens
26Rianne Lous6 vwom60Christiaan Huygens CollegeA. van Muijlwijk
27DaniŽl Bakker6 vwoj59Augustinianum ScholengemeenschapH.B.F. Allaart
28Pim Heesterbeek6 vwoj57s.g. Were DiJ.J.H. Geenen
29Roeland van der Veen6 vwoj56Bonhoeffer College Locatie BruggertstraatG. Kransen
30Rogier Huurman5 vwoj56Stedelijk Gymnasium NijmegenD. Moerkerk
31Roosmarijn Golbach6 vwom55Sint-OelbertgymnasiumD.J. Bruntink
32Raoul Rosenthal5 vwoj54JSG MaimonidesJ. Dijkstra
33Mark Koenen6 vwoj53ElzendaalcollegeF. Stegers
34Burhan Husain6 vwoj52Erasmiaans GymnasiumL. Molenaar
35Peter van Gemert6 vwoj52RSG SlingerbosH. Koekoek
36Mirjam Hempenius6 vwom51GSG Guido de BrèsA. van der Scheer
37Werner Daalman6 vwoj50Erasmiaans GymnasiumL. Molenaar
38Peter Heerspink6 vwoj49Agnieten College Locatie MeanderJ. Bos
39Suyan Zhang6 vwom49Dr. Aletta JacobscollegeH.A. Aarden
40Roderik Vogels6 vwoj48Junior CollegeH. Hummelen
41Eline Kolk6 vwom46Bonhoeffer College Locatie BruggertstraatG. Kransen
42Rogier Brand6 vwoj44Utrechts Stedelijk GymnasiumJ. van de Noort
43Wouter Touw6 vwoj44Stedelijk Gymnasium BredaIr. A.M. Eulenpesch
44Teun Sweere5 vwoj43Markland College, locatie De VossenbergT. Bogaers
45Gerben Roebersen5 vwoj41Ichthus CollegeDrs. H. Staal
46Coralien van Setten5 vwom41Ichthus CollegeDrs. H. Staal
47Wouter Janssen6 vwoj39Mgr. Frencken CollegeA. de Kort-de Groot
48Roel Janssen6 vwoj38Porta Mosana CollegeH.J. Gamelkoorn
49Matthijs Hogervorst6 vwoj35Stedelijk Gymnasium HaarlemB. Zoon
50Frank Buijnsters6 vwoj33Sted. Gymnasium NijmegenE. Vervuren-Vinke
51Mathijs de Jong5 vwoj32Gymnasium CamphusianumM. van den Hil